Image Dla tak ważnego nośnika energii jakim jest sprężone powietrze, ważne jest odpowiednie jego oczyszczenie, zgodnie do wymogów stawiany danej instalacji. Przedostające się zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia urządzeń zasilanych sprężonym powietrzem. Dlatego ważnym jest stosowanie urządzeń wysokiej jakości, odpowiednio dobranych do warunków panującyh w instalacji. Oferowane przez nas urządzenia są najwyższej jakości i zapewniają wysokie parametry pracy.
 
 
 
 
 

Zbiorniki ciśnieniowe powietrza

 

 

 

W naszej ofercie znajdują się również zbiorniki sprężonego powietrza. Oferujemy zarówno zbiorniki poziome, jak również pionowe o pojemności dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dopasowane do wydajności kompresorów.

Pomagamy również w doborze odpowiedniej wielkości zbiornika do posiadanych przez Państwa urządzeń, dobór zaworu bezpieczeństwa. Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt.

Dane adresowe

Res-kompresor Sp. z o.o.

Biuro:

ul. Przemysłowa 8, 35-105 Rzeszów

SERWIS, REMONTY:

Dobrzechów 471b, 38-100 Strzyżów

Adresy email

biuro: biuro@res-kompresor.pl

serwis, remonty: serwis@res-kompresor.pl

części zamienne: serwis@res-kompresor.pl

sprzedaż kompresorów: kasprzycki@res-kompresor.pl

Telefony

serwis, remonty, części: 17 27 66 325

                                         502 657 514

sprzedaż kompresorów:  513 151 892

biuro:                                17 86 41 610 


Wyślij zapytanie w sprawie serwisów, remontów:

Wyślij zapytanie w sprawie zakupu kompresora:


SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Z FALOWNIKIEM

Sprężarki śrubowe z falownikiem polecane są dla klientów u których zużycie powietrza jest bardzo zróżnicowane.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

 

 

Najlepsza sytuacja jest gdy sprężarka jest obciążona w 100%, w przypadku zmiennego obciążenia urządzenia, dzięki zastosowaniu sprężarki śrubowej SCR z falownikiem można zaoszczędzić nawet do 40% energii.

SOFT START

Soft start eliminuje nagły skok napięcia podczas uruchomienia urządzenia. Stabilne uruchomienie pozwala obniżyć zużycie energii, oraz wstrząs w sieci elektrycznej.

STEROWANIE ZUŻYCIEM ENERGII PRZEZ FALOWNIK

Zużycie energii jest ściśle dobrane do aktualnego zapotrzebowania na sprężone powietrze. Falownik nie pozwala na zwiększone zużycie powietrza. W przypadku zmian ciśnienia falownik reaguje w sposób natychmiastowy, sterując zmianami ciśnienia na poziomie +- 0,1 bar, dzięki czemu pozwala na kontrolę zużycia energii, stabilizując ciśnienie w rurociągu i dostarczając odpowiednią ilość powietrza.

WYRÓWNANIE ZUŻYCIA POWIETRZA W SPRĘŻARKACH STANDARDOWYCH ORAZ Z FALOWNIKIEM

Sprężarki śrubowe SCR z falownikiem pozwalają na oszczędności energii nawet do 40% dzięki pracy urządzenia dostosowanej do aktualnego zapotrzebowania na sprężone powietrze.

Copyright © 2019 Res-kompresor. All Rights Reserved.

Search